Rezerwacja

Rezerwacja online
Od 70 /os

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

O Pałacu

Pałac Łochów jest własnością prywatną. Został odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005 - 2008. Firma istnieje od 1991 roku. Sukcesy odniesione na rynku nieruchomości umożliwiły spełnianie marzeń, takich jak przywracanie dawnej świetności obiektom zabytkowym.
Arche buduje mieszkania i hotele w Warszawie (osiedle Woronicza Park, Willa Vogla, Hotel Puławska Residence) i Łodzi (lofty w budynkach po Łódzkiej Wytwórni Papierosów) oraz centra konferencyjno - wypoczynkowe: Pałac Łochów, Janów Podlaski, Drohiczyn Kresowy. Jesteśmy również właścicielami Parku Handlowego Arche Dom w Siedlcach.

Centrum konferencyjno - wypoczynkowe Pałac Łochów oddaje do dyspozycji gości 200 miejsc noclegowych w pokojach hotelowych oraz apartamentach, sale jadalne i szkoleniowe, które pomieszczą jednocześnie 500 osób.
Do zespołu pałacowo-parkowego należą budynki: Pałacu, Kuchni Pałacowej, Wozowni, Drewutni i Oficyny, oraz: Kamienna Grota, Galeria Leny Grochowskiej, zabytkowy drewniany kościół z I połowy XX w. pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, staw i 13 hektarów terenów zielonych z dostępem do rzeki Liwiec.

Pałac

Budynek usytuowany na wprost wjazdu.
Powierzchnia użytkowa: 900 m2.
Na parterze zlokalizowane są sale reprezentacyjne: Balowa, Muzyczna, Kawiarniana, Kominkowa. Na I pietrze mieszczą się sale konferencyjne: Lazurowa, Wrzosowa i Bursztynowa.
W Pałacu jest 26 miejsc noclegowych: na I pietrze apartamenty Elżbiety i Stefanii oraz 6 pokoi; na poddaszu apartamenty Zamoyskiego i Kurnatowskiego oraz 4 pokoje.

Kuchnia Pałacowa

Budynek w kształcie litery L, usytuowany jest na lewo od ściany szczytowej Pałacu.
Powierzchnia użytkowa: 800 m2.
Po odrestaurowaniu spełnia pierwotne funkcje.
Kuchnia pałacowa specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i myśliwskiej. Może jednocześnie pomieścić 200 osób.
Na poddaszu mieści się SPA&WELLNESS.

Wozownia

Budynek usytuowany jest na lewo od wjazdu.
Powierzchnia użytkowa 1755 m2.
Na starą wozownię składa się trzyskrzydłowy obiekt dawnej wozowni, stajni i stelmachni, tworzący mały dziedziniec wewnętrzny. Wozownia to główna część hotelowa z recepcją i biurem.
W Wozowni jest 144 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, i 3 osobowych. Część pokoi jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Oficyna

Budynek usytuowany jest na prawo od wjazdu.
Powierzchnia użytkowa: 270 m2.
Dawne miejsce noclegów dla gości. Dysponuje 30 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, i 3, osobowych oraz Apartamentach. Pokoje przystosowane dla osób z małymi dziećmi.

Drewutnia

Budynek usytuowany jest na lewo od wjazdu, przy parkingu głównym.
Powierzchnia użytkowa: 300 m2.
Na parterze znajduje się sala konferencyjna: Brzozowa oraz pałacowa pracownia ceramiczna, przy której odbywają się liczne warsztaty rękodzieła artystycznego. Na poddaszu znajdują się dwie mniejsze salki szkoleniowe: Dębowa i Lipowa. 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij