Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Konferencje

 

Pobierz folder konferencyjny>>>

Pałac Łochów

W swojej ofercie posiadamy szereg usług oraz atrakcji skierowanych do klienta konferencyjnego. Przygotowani jesteśmy do kompleksowej organizacji konferencjiszkoleń i imprez integracyjnych. Dysponujemy 11 profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz bazą noclegową dla 200 gości w pokojach hotelowych i apartamentach w Pałacu, Oficynie i Wozowni. 

Dostęp do rzeki Liwiec i rozległość terenu (13 hektarów) daje wiele możliwości na ciekawe formy aktywnego wypoczynku czy imprez integracyjnych. Dzięki takim walorom możemy naszym gościom zaproponować to czego nie znajdą w dużych aglomeracjach miejskich. Bliskość rzeki zachęca do spływów kajakowych i przepraw survivalowych. Organizujemy turnieje rycerskie, biesiady staropolskie z muzyką na żywo oraz pikniki firmowe nawet do 3000 osób, a w Kamiennej Grocie kameralne ogniska i grille. Obiekt posiada zaplecze rekreacyjne: dwa korty tenisowe, 2 boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, rowerki i łódki wodne, rowery turystyczne a spragnionym relaksu dla ciała proponujemy profesjonalne gabinety  Spa & Wellness.

Folwark Łochów 

Kompleks Konferencyjno-Wypoczynkowy FOLWARK należący do Pałacu Łochów, to zespół budynków hotelowych z centrum konferencyjnym o standardzie 4 gwiazdek, zlokalizowany przy ul. Konopnickiej 10.
CENTRUM KONFERENCYJNE zawiera:
10 sal konferencyjnych od 34 metrów kwadratowych do 287 matrów kwadratowych z możliwością łączenia do 845 metrów kwadratowych. Możliwość konferecji nawet do 700 osób.

Bogaty wybór menu konferencyjnego ( przerwy kawowe, lunche, obiady, kolacje)

Nowoczesne wyposażenie multimedialne, indywidualnie sterowana klimatyzacja, oświetlenie, nagłośnienie, projektory multimedialne, ekrany.

 W obiekcie mieści się 149 pokoi 2-osobowych, w tym 4 apartamenty dwupoziomowe oraz 10 apartamentów z aneksem kuchennym i pokoje o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji Gości jest Restauracja-Paśnik oraz w pełni wyposarzone centrum konferencyjne o pow. 1500 m kwadratowych. Z myślą o relaksie i aktywnym wypoczynku w hotelu zaprojektowano kryty basen,sauny( łaźnia parowa,sauna fińska, sanarium) kręgielnię, salę sportową, profesjonalne zaplecze Wellness&SPA. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec sprzyjają aktywnym formom rekreacji i uprawianiu wszelkiego rodzaju sportom.

Pobierz folder konferencyjny>>>

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij