Rezerwacja

Rezerwacja online
Od 70 /os

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

FOLWARK ŁOCHÓW

Kompleks Folwark i Pałac w Łochowie

hotel FOLWARK:

* 149 Pokoi ( w tym 14 apartamentów)

* 453 Miejsca Noclegowe

* 10 Sal Konferencyjnych (od 38 do 845 metrów kwadratowych), konferencje nawet do 700 osób

* Strefa SPA&Wellness, z krytym basenem i saunami( łaźnią parową, sauną fińską, sanarium)

* Sala Sportowa ( siłownia i fitness)

* Kręgielnia ( 2 tory do gry)

* Restauracja i Drink Bar

Obiekt Konferencyjno-Wypoczynkowy FOLWARK należący do Pałacu Łochów , to zespół budynków hotelowych z centrum konferencyjnym o standardzie 4 gwiazdek, zlokalizowany przy ul.Konopnickiej 10. W obiekcie mieści się 149 pokoi, w tym 4 apartamenty dwupoziomowe oraz 10 apartamentów z aneksem kuchennym i pokoje o podwyższonym standardzie.

Do dyspozycji gości jest restauracja oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne. Obejmuje ono 10 sal konferencyjnych od 34 metrów kwadratowych do 287 metrów kwadartowych z możliwością łączenia do 845 metrów kwadratowych. Łączna ilość osób na jednej konferencji do 700 osób. Oferujemy bogaty wybór menu konferencyjnego (przerwy kawowe, lunche, obiady i kolacje).

Z myślą o relaksie i aktywnym wypoczynku w hotelu jest kryty basen,który dla Gości jest w cenie pobytu. Oferujemy również seans w saunach (SAUNA TROPIKALNA, temp.65-75 stp.C i wilgotności 20-40% -sanarium z muzyką relaksacyjną przy terapii barwami światła; SAUNA AROMA FIŃSKA, 85-100 stp.C i wilgotności 8-25%; oraz ŁAŹNIA PAROWA, 40-48 stp. C i wilgotności 100%),  znajdującym się w FOLWARKU. 

Posiadamy również KRĘGIELNIĘ ( 2 tory do gry) z Drink Barem, SALĘ SPOTOWĄ( siłownia i fitness) oraz profesjonalne zaplecze WELLNESS&SPA. W hotelu mieści się profesjonalne SPA ze strefą Wellness z szeroką gamą zabiegów kosmetycznych, masaży, zapewniających odnowę ciała i duszy zgodnie z ideą Wellness. Hotelowe SPA to 7 gabinetów wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt oraz kosmetyki luksusowej marki YONELLE. W skład strefy Wellness wchodzi: basen z jacuzzi, aromatyczna łaźnia parowa, sanarium i sauna fińska.

W hotelu znajduje się Restauracja oraz Drink Bar, zlokalizowany przy kręgielni. Restauracja serwuje wykwintne dania kuchni polskiej, w tym inspirowane tradycjami loklane specjały. Główną salę restauracyjną o powierzchni 225 metrów kwadratowych, można powiększyć o dodatkową przestrzeń gastronomiczną do łącznej powierzchni 750 metrów kw. Przy restauracji zlokalizowany jest taras widokowy z grillem zewnętrznym. 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij