Rezerwacja

Rezerwacja online
Od 70 /os

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Wydarzenia

Karnawałowy Bal Charytatywny

Karnawałowy Bal Charytatywny

Wieczór rozpoczął w Galerii Leny Grochowskiej wersnisaż wystawy poplenerowej, więńczący dwutygodniowy plener malarski. W czternastym plenerze, organizowanym przez Lenę Grochowską, wzięli udział sami najlepsi artyści polscy: Maria Dziopak, Jan Bonawentura-Ostrowski, Karol Bąk, Lena Grochowska, Janusz Lewandowski, Beata Topolińska. Martta Węg, Monika Krzakiewicz, Daniel Pielucha, Andrzej Kacperek oraz Jan Wołek. Na aukcji charytatywnej, którą poprowadził uznany nie tylko w sztukach plastycznych Jan Wołek, można było wylicytować obrazy artystów biorących udział w plenerze jak i artystów nieprofesjonalnych. Zlicytowano wszystkie wystawione obrazy na łączną kwotę 48 000 zł.

Po wernisażu goście udali sie do Pałacu, aby nasycić się wykwintną kolacją przygotowaną specjalnie na tą okazję przez szefa kuchni Pałacu Łochów Mariusza Ziółkowskiego, przy akompaniamencie recitalu fortepianowego w wykonaniu uznanego pianisty Krzysztofa Prokurata. Później przyszedł czas na bal karnawałowy w rytmach disco lat 70- i 80- tych. I tutaj szaleństwo nie miało końca.

Fundacja Leny Grochowskiej nie ogranicza jednak swoich działań tylko do karnawału. Tuż po zakończeniu hucznego okresu, 13 lutego 2016 roku organizuje w Pałacu Sieniawa koło Rzeszowa kameralny Koncert Charytatywny Olgi Bończyk. Koncert ten poza „przyjemnością dla ucha”, może stać się idealnym przedsmakiem coraz bardziej popularnego w Polsce Dnia Zakochanych. 

Biorący udział w koncercie sercem dzielą się nie tylko z ukochaną osobą, ale jego cząstkę przekazują potrzebującym. Tradycyjnie cały przychód z zaproszeń na bal zostanie przeznaczony na zakup mieszkania dla rodziny repatriantów z Kazachstanu.

Pozostałe aktualności

no news
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij