Rezerwacja

Rezerwacja online
Od 70 /os

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Wydarzenia

Karnawałowy Bal Charytatywny

Karnawałowy Bal Charytatywny

Wieczór rozpoczął w Galerii Leny Grochowskiej wersnisaż wystawy poplenerowej, więńczący dwutygodniowy plener malarski. W czternastym plenerze, organizowanym przez Lenę Grochowską, wzięli udział sami najlepsi artyści polscy: Maria Dziopak, Jan Bonawentura-Ostrowski, Karol Bąk, Lena Grochowska, Janusz Lewandowski, Beata Topolińska. Martta Węg, Monika Krzakiewicz, Daniel Pielucha, Andrzej Kacperek oraz Jan Wołek. Na aukcji charytatywnej, którą poprowadził uznany nie tylko w sztukach plastycznych Jan Wołek, można było wylicytować obrazy artystów biorących udział w plenerze jak i artystów nieprofesjonalnych. Zlicytowano wszystkie wystawione obrazy na łączną kwotę 48 000 zł.

Po wernisażu goście udali sie do Pałacu, aby nasycić się wykwintną kolacją przygotowaną specjalnie na tą okazję przez szefa kuchni Pałacu Łochów Mariusza Ziółkowskiego, przy akompaniamencie recitalu fortepianowego w wykonaniu uznanego pianisty Krzysztofa Prokurata. Później przyszedł czas na bal karnawałowy w rytmach disco lat 70- i 80- tych. I tutaj szaleństwo nie miało końca.

Fundacja Leny Grochowskiej nie ogranicza jednak swoich działań tylko do karnawału. Tuż po zakończeniu hucznego okresu, 13 lutego 2016 roku organizuje w Pałacu Sieniawa koło Rzeszowa kameralny Koncert Charytatywny Olgi Bończyk. Koncert ten poza „przyjemnością dla ucha”, może stać się idealnym przedsmakiem coraz bardziej popularnego w Polsce Dnia Zakochanych. 

Biorący udział w koncercie sercem dzielą się nie tylko z ukochaną osobą, ale jego cząstkę przekazują potrzebującym. Tradycyjnie cały przychód z zaproszeń na bal zostanie przeznaczony na zakup mieszkania dla rodziny repatriantów z Kazachstanu.

Pozostałe aktualności

2016-10-21

Odsłonięcie tablicy Cypriana Kamila Norwida w Łochowie

20 października 2016 roku w Pałacu Łochów, odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej ostatnią wizytę Cypriana Kamila Norwida w Łochowie w 195 rocznicę jego urodzin.

czytaj więcej »

2016-07-07

Wakacyjna przygoda, Polsko - Ukraińska Wymiana Młodzieży w Pałacu w Łochowie.

27 czerwca 2016 roku w Pałacu w Łochowie rozpoczął się pierwszy turnus Kolonii Artystycznych w ramach Polsko – Ukraińskiej Wymiany Młodzieży, organizowany przez Fundację Leny Grochowskiej.

czytaj więcej »

2016-05-04

MAJÓWKA W PAŁACU ŁOCHÓW

Długi weekend majowy już za nami!

czytaj więcej »

2016-01-27

Karnawałowy Bal Charytatywny

23 stycznia 2016 roku odbył się  KARNAWAŁOWY BAL CHARYTATYWNY, zorganizowany przez Fundację Leny Grochowskiej w Pałacu Łochów. Na balu można było nie tylko potańczyć, ale również pomóc rodzinie Wojciechowskich z Kazachstanu wrócić do Polski poprzez udział w aukcji charytatywnej. Wszystkie pozyskane środki zostały przekazane na zakup mieszkania dla repatriantów.

czytaj więcej »

2015-12-01

Andrzejkowa Pomoc dla Repatriantów

28 listopada 2015 roku w Pałacu Łochów odbył się CHARYTATYWNY BAL ANDRZEJKOWY oraz oficjalne otwarcie Galerii i Wystawy Malarstwa Leny Grochowskiej. Podczas balu odbyła się aukcja obrazów sztuki profesjonalnej i nieprofesjonalnej, która łącznie ze sprzedażą zaproszeń pozwoliła uzyskać kwotę 54 400 zł. Cały przychód zostanie przekazany na zakup mieszkania dla rodziny z Kazachstanu. 

czytaj więcej »

2015-10-21

Tytuł honorowy - Zasłużony dla Powiatu Węgrowskiego dla Prezesa Grupy Arche.

Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski  został obdarzony pierścieniem z herbem Powiatu Węgrowskiego za zasługi na rzecz powiatu.      

czytaj więcej »

2015-09-21

Wieczór Poezji w Pałacu Łochów

Pałac Łochów wraz z Miejskim i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łochowie mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na Wieczór Poezji w ramach 44 Warszawskiej Jesieni Poezji.

czytaj więcej »

2015-07-13

Promocja książki "Łochów Rody Szlacheckie" Stanisława Grądzkiego

Miłośnicy historii i literatury spotkali się w Pałacu Łochów 10 lipca 2015 r. przy okazji promocji książki Stanisława Grądzkiego  „ŁOCHÓW Rody Szlacheckie”. 

czytaj więcej »

2015-06-29

Zaproszenie na koncert Mieczysława Szcześniaka

czytaj więcej »

2015-06-25

Zaproszenie na promocję książki Stanisława Grądzkiego

BURMISTRZ ŁOCHOWA, BIBLIOTEK PUBLICZNA w ŁOCHOWIE, GRUPA ARCHE oraz PAŁAC ŁOCHÓW

czytaj więcej »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij